• DOLAR
  $1.958,9600
 • EURO
  $0,6499
 • ALTIN
  $33.887,9800
 • BIST
  $133,1800
BAŞKAN HALİL ÖZTÜRK YASAK AŞK İDDİALARINA SON NOKTAYI KOYDU

BAŞKAN HALİL ÖZTÜRK YASAK AŞK İDDİALARINA SON NOKTAYI KOYDU

BAŞKAN ‘KOMPLO’ DEDİ
Makam şoförünün eşi ile yasak aşk yaşadığı iddia edilen Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk, iddiaları yalanlarken dün avukatı aracılığıyla eski makam şoförü Ahmet Tilki hakkında Elmalı Cumhuriyet Savcılığı’na suç duyurusunda bulundu. Başkan Öztürk, kamuoyuna da bir açıklama yaptı.
BAŞKAN ‘KOMPLO’ DEDİ
İYİ Parti’li Başkan Öztürk’ün açıklaması şöymle: “Son günlerde bazı menfaat grupları tarafından sosyal medya hesaplarında paylaşılan gönderi hakkında kısa bir bilgilendirme yapma zarureti hasıl olmuştur. Daha öncesinde makam şoförlüğümü yapmış olan şahsın şüpheli tavırlarından hareketle,gerek makam aracımda gerekse de makam odamda yaptırmış olduğum incelemede şüpheli bir cihaz tespit edilmiş ve cihazın dinleme cihazı olabileceği ihtimaliyle ilgili şahsın iş akdi haklı olarak feshedilmiştir.”
KURGU İDDİASI
“Yapılan fesih neticesinde halk nezdinde kendisine karşı yaşanan infial karşısında kendisini kamuoyu gözünde aklamak ve haklı bir pozisyona sokmak, işsiz kalmasına bağlı olarak kıdem ve ihbar tazminatı almak çabası içerisine giren şahıs tarafından isnat edilen eylemlerin tamamı gerçek dışı olup konu hakkında ilgili mercilere şikayet konusunda çalışmalarımız devam etmektedir.
Yapılan iftiranın bir siyasi hesaplaşma olduğu ve bu şahsın da malum kişiler tarafından kurgulandığı konusunda şüphe yoktur.”
BEL ALTI SİYASET ÜZÜCÜ
“Ahlak dışı ve seviyesiz bir siyaset anlayışımız olmadı ve olmaz da.Lakin bu durumu kendisine siyasi malzeme yapmak isteyen çıkar çevreleri dün de vardı yarın da olacaktır. Şahsımın Belediye Başkanlığı görevini yürütürken her fırsatta açığımı yakalamaya çalışan işbu çıkar çevreleri herhangi bir açık elde edemeyince bel altı siyaseti tercih etmeleri üzücüdür. Kamuoyunda çıkan haksız ve gerçek dışı haberlerin tarafımı ve ailemi yıpratmaktan başka bir anlamı ve karşılığı olmadığını kamuoyunun bilgisine sunarım.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM