OSBÜK'ten ADOPEN'e 2 Ödül Birden

Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) tarafından bu yıl ikincisi yapılan 'OSBÜK OSB Yıldızları Araştırması'nın sonuçları Ankara'da düzenlenen ödül töreniyle açıklandı. ADOPEN Plastik AŞ, 'En Çok İstihdam Sağlayan Firma' kategorisinde ödül aldı.

OSBÜK'ten ADOPEN'e 2 Ödül Birden

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, OSB başkanları, yönetim kurulu üyeleri ve plaket alacak firmaların katılacağı ödül töreninde konuşan OSBÜK Başkanı Memiş Kütükcü, Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV) ile iş birliği yapılarak OSB Yıldızları Araştırması'nın gerçekleştirildiğini söyledi. Organize sanayi bölgelerindeki işletme sayısının 67 bine ulaştığını ve tamamen gönüllülük esasına dayanan araştırmanın 81 ildeki tüm organize sanayi bölgelerini kapsadığını ifade eden Kütükcü, ödül töreninde 12 kategoride toplam 120 sanayi işletmesine plaket verildiğini bildirdi.

'En Çok İstihdam Sağlayan Firma' kategorisinde 8'nci sırada yer alan ADOPEN Plastik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Sak, “Ülkemizin istihdamına katkıda bulunmak ve bunun ödüllendirilmesi bizim için onur verici. OSBÜK'ün araştırmasında bu kategoride Türkiye genelinde 8'inci sırada yer almış olmamız tüm ADO ailesini sevindirmiştir. Gelecek yıllarda daha üst sıralarda yer alabilirsek ne mutlu bizlere. Ado grubun tüm çalışma arkadaşları ve satış partnerlerimizle biz bir aileyiz" dedi.

2022 yılının son haftasında Ankara'da düzenlenen törende ADOPEN Plastik A.Ş. adına ödülü Satış Grup Başkanı Serpil Ocak Onan, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'tan aldı.

OSBÜK OSB Yıldızları 2022 Araştırması ödül töreni sonrasında açıklamada bulunan Adopen; “En Çok İstihdam Sağlayan Firma” ve “En Çok Stajyer İstihdamı Sağlayan Firma” kategorilerinde ödülleri Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’tan, Satış Grup Başkanımız Serpil Onan almıştır. " ifadelerini kullandı.

günhaber

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Antalya OSB’nin Yıldızları
Antalya

Antalya OSB’nin Yıldızları

OSBÜK tarafından yapılan OSB Yıldızları Araştırması’nın sonuçları açıklandı.

Alanya Belediyesi, Ramazan meydanı kapılarını açtı
Alanya

Alanya Belediyesi, Ramazan meydanı kapılarını açtı

Alanya Belediyesi tarafından düzenlenen geleneksel Ramazan Şenlikleri Belediye -Hizmet Binası yanındaki meydanda başladı.

Başkan Uysal, ‘Birleşmek zorundayız’
Muratpaşa

Başkan Uysal, ‘Birleşmek zorundayız’

Antalya’da Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Sinan Mahallesi’nde düzenlenen iftarda “Sıkıntıları aşabilmek için birleşmek zorundayız." dedi.

Mavi Ev’de “DemCare” projesi anlatıldı
Antalya

Mavi Ev’de “DemCare” projesi anlatıldı

Antalya Büyükşehir Belediyesi Alzheimer Hasta ve Hasta Yakınları Buluşma Merkezi Mavi Ev’de alzheimerlı hasta yakınlarına, demanslı hastalar için hak temelli bir yaklaşım geliştirmeyi hedefliyor.

Antalya'da Osman Dirican, Milletvekili Aday Adaylığı başvurusunu yaptı
Antalya

Antalya'da Osman Dirican, Milletvekili Aday Adaylığı başvurusunu yaptı

Antalya'da yakından tanınan Bucaklı hemşehrimiz Osman Dirican, Antalya AK Parti Milletvekili Aday Adaylığı başvurusunu yaptı.

Antalya'dan AK Parti Milletvekili Aday Adayları listesi açıklandı
Antalya

Antalya'dan AK Parti Milletvekili Aday Adayları listesi açıklandı

Antalya'da AK Parti'nin aday adaylık başvuru sürecinin tamamlanmasının ardından Antalya AK Parti Milletvekili Aday Adaylarının tam listesi yayımlandı. İşte detaylar...