Yeni Başkan Çetin Antalya da Ak Partiyi Birinci Parti Yapacağız

AK Parti Antalya İl Başkanı Ali Çetin, yaptığı ilk basın toplantısında birlik ve beraberlik mesajı verdi

Yeni Başkan Çetin  Antalya da Ak Partiyi Birinci Parti Yapacağız

 

      AK Parti Antalya İl Başkanı Ali Çetin, yaptığı ilk basın toplantısında birlik ve beraberlik mesajı verdi. Başkan Çetin, “Hep beraber Antalya'da partimizi birinci yapacağız. Hem yerelde hem genelde Cumhurbaşkanımıza yüz akıyla Antalya'da kaldığı yerden başarılarımızı artırarak devam edeceğiz" dedi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın tensipleriyle AK Parti Antalya İl Başkanlığı'na atanan Antalya Büyükşehir Belediyesi AK Parti Meclis Üyesi Grup sözcüsü Ali Çetin, İl Başkanlığı binasında basın toplantısı düzenledi. Toplantıya Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keyik Yılmaz, Gençlik Kolları Başkanı Ali Bayram Doğan, Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, Başkan Ali Çetin'in ailesi ve çok sayıda partili katıldı.
'HAKKA HİZMET ANLAYIŞIYLA ÇALIŞMAKTADIR'
AK Parti Antalya teşkilatının birlik, beraberlik ve huzur siyasetinin örneği olduğunu anlatan Ali Çetin, “Bu bayrak ve hizmet değişim sürecinde öne çıkan yegane kavram birlik, beraberlik, kardeşlik ve dostluk olmuştur. 2023 seçiminin arefesindeyiz. AK Partimiz milli ve manevi değerlerine sarsılmaz bir bağlılıkla, son 21 yılda Antalya'mıza ve dahi ülkemize saymakla bitiremeyeceğimiz muhteşem eserler ve hizmetler üretmiştir. Ayrıca dünyanın salgın sonrası zor zamanlarında dahi bu eserleri üretmeye devam ettiği hepimizin malumudur. Özetle AK Parti ve AK Parti kadrolarında halka hizmet, hakka hizmet etmek anlayışıyla çalışmaktadır" dedi.
BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI
Son 4 yıl içerisinde belediyelerde AK Partili kadrolarda görev yaptığını aktaran Ali Çetin, “Cumhuriyetimizin 100'üncü yılında 'Türkiye Yüzyılı' ufuk ve vizyonunu ortaya koyan AK Partimiz, Antalya'mıza ve ülkemizi muasır medeniyetler seviyesinin üzerinde bir lige taşıma arzusundadır. AK Parti 14 Mayıs'ta yapılacak seçimlerde AK Parti'mize gönül ve emek vermiş tüm ak gönüllü dava arkadaşlarıyla beraber, daha büyük bir heyecan ve coşkuyla, hiçbir şekilde ama veya fakat demeden büyük bir heyecanla çalışarak dünya lideri, adam gibi adam Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a buradan hep birlikte göndereceğiz. Bizim siyaset ve teşkilat ile aramızdaki en kıymetli bağ partimizle kurulmuş olan bağdır. AK Parti'mize üye olan üyelerimizden mahalle teşkilatlarımıza, sandık kurullarımızdan ilçe başkanlarımıza kadar bu sevdaya gönül veren kardeşlerimize, dünden bugüne partimize gönül veren yol arkadaşlarımıza sesleniyorum; Bugün birlik, beraberlik, kardeşlik ve heyecanla, aşka çalışma günüdür" diye konuştu.
'YÜKÜ HEP BERABER GÖĞÜSLEYECEĞİZ'
AK Parti'de hizmet yarışında bayrağı kendisinin devraldığını vurgulayan Çetin, "Bu bir bayrak yarışıdır, partimizde görevler sorumluluklar hiçbir zaman bitmiyor. Duruşumuzla, tavrımızla, aidiyetimizle, partiye olan sevdamızla, sizlere karşı olan diyaloğumuzla, iki sefer Ankara'ya il başkan adayı olarak Ankara'ya gittim. Bu gidişim üçüncüydü. Bizde küsmece, darılmaca, gücenmece yok. Çünkü hizmet etme anlayışıyla gidiyoruz. Bugün sorumluluğu aldık, bu yükü hep beraber göğüsleyeceğiz. Hep beraber Antalya'da partimizi birinci yapacağız. Hem yerelde hem genelde Cumhurbaşkanımıza yüz akıyla Antalya'da kaldığı yerden başarılarımızı arttırarak devam edeceğiz" dedi.

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

AK Parti Antalya İl Başkanı Ali Çetin oldu
Antalya

AK Parti Antalya İl Başkanı Ali Çetin oldu

Milletvekili aday adaylığı için AK Parti İl Başkanlığı'ndan ayrılan Av İbrahim Ethem Taş'ın yerine Antalya Büyükşehir Belediyesi AK Parti Grup Sözcüsü Ali Çetin getirildi.

Antalya'da Osman Dirican, Milletvekili Aday Adaylığı başvurusunu yaptı
Antalya

Antalya'da Osman Dirican, Milletvekili Aday Adaylığı başvurusunu yaptı

Antalya'da yakından tanınan Bucaklı hemşehrimiz Osman Dirican, Antalya AK Parti Milletvekili Aday Adaylığı başvurusunu yaptı.

Antalya'dan AK Parti Milletvekili Aday Adayları listesi açıklandı
Antalya

Antalya'dan AK Parti Milletvekili Aday Adayları listesi açıklandı

Antalya'da AK Parti'nin aday adaylık başvuru sürecinin tamamlanmasının ardından Antalya AK Parti Milletvekili Aday Adaylarının tam listesi yayımlandı. İşte detaylar...

Bucaklı Hemşehrimiz Antalya'dan milletvekili aday adayı oluyor
Antalya

Bucaklı Hemşehrimiz Antalya'dan milletvekili aday adayı oluyor

Bucaklı Hemşehrimiz Osman Dirican, 2023 genel seçimleri için kolları sıvadı.

 Eski  Başkan Hüsamettin Çetinkaya  Ak Parti Milletvekili  Aday  Adayi
Kumluca

Eski Başkan Hüsamettin Çetinkaya Ak Parti Milletvekili Aday Adayi

Geçmiş Dönem Kumluca Belediye Başkanlığı görevini yürüten Hüsamettin Çetinkaya Ak parti Antalya İl Başkanlığına Aday Adayı müracaat yaptı.

Yahya Turgut  Antalya Ak Parti Milletvekili  Aday Adayı
Finike

Yahya Turgut Antalya Ak Parti Milletvekili Aday Adayı

YAHYA TURGUT AK PARTİDEN MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI Finike’li İş insanı Yahya Turgut 28.Dönem Antalya Milletvekili Aday Adaylığı İçin Başvuru Yaptı.