• DOLAR
  $2.404,2500
 • EURO
  $0,5957
 • ALTIN
  $35.020,0700
 • BIST
  $108,2000
Zafer Partisi’nin kurucu Antalya İl Başkanlığı’na Galip İlya atandı

Zafer Partisi’nin kurucu Antalya İl Başkanlığı’na Galip İlya atandı

Genel Başkanlığını Ümit Özdağ’ın yaptığı Zafer Partisi’nin kurucu Antalya İl Başkanlığı’na Galip İlya atandı. İlya, atama mazbatasını Genel Başkan Yardımcısı Ali Dinçer Çolak’ın elinden aldı.

Atama mazbatasını alır almaz çalışmalara başlayan Galip İlya, ilçelerde teşkilatlanmaya hız verdiklerini ve bazı ilçelerin teşkilatlanmasını tamamladıklarını dile getirdi. Sahadan geldiklerini ve sahada çalışmaya Zafer Partisi çatısı altında devam edeceklerini dile getiren Galip İlya, Suriyeliler konusunda ciddi bir çalışma yapacaklarını kaydetti. Suriyelilerin ülkelerine dönme zamanının gelip geçtiğini söyleyen İlya, bu konuda imza kampanyası başlatacaklarını açıkladı. Antalya Valiliği’nin imza kampanyası ile ilgili yer talebinin uygun görülmediğini sözlerine ekleyen İlya, “Bizler de sahaya inerek vatandaşlarımızı tek tek gezecek ve imza toplayacağız. Burası Türkiye, ülkemizin birlik ve beraberliğimizin bozmaya yönelik olarak atılan adımlara geçit vermeyeceğiz” dedi.

Suriyelilerin ardından ülkemizde şimdilerde de Afgan sorununun ortaya çıktığına işaret eden Zafer Partisi Antalya İl Başkanı Galip İlya, “Suriyeli ve Afganların başını çektiği sığınmacı ve kaçak sorununun, dış politikadaki hatalarımızın bedelini yine Türk milletinin fakir çiftçisi, dar gelirlisi, biricik evladını okutmak için saatlerce çalışan Türk işçisi, batan Türk girişimcisi ödüyor” ifadelerini kullandı.

Önümüzdeki günlerde basın mensupları ile bir araya gelerek hem Zafer Partisi’nin çizgisini anlatmaya çalışacaklarını dile getiren İl Başkanı Galip İlya, toplantıda bazı ilçe başkanlarını da açıklayacaklarını kaydetti.
Elmalı Gündem

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM